yalovarentacar.com.tr | Yalova Rent A Car » Anasayfa

Yalova Rent a Car arayışlarınız için en doğru adrestesiniz. Yalova araba kiralama isteklerinizde sizlere son model araçlarla hizmet sunuyoruz.

Yalova Rent a Car arayışlarınız için en doğru adrestesiniz. Yalova araba kiralama isteklerinizde sizlere son model araçlarla hizmet sunuyoruz.

Alış Yeri Alış Yeri Mevki Alış Tarihi / Alış Saati Para Birimi
Dönüş Yeri Dönüş Yeri Mevki
Dönüş Tarihi / Dönüş Saati

Her Bütçeye Uygun Araçlar İle Hizmet Vermekteyiz

Son model Fiat Egea ile ekonomik bir sürüş sizi bekliyor.

2019 Yılının Fırsat Aracı

2018 model Peugeot 301 Dizel araç ile güvenilir yolculuğa hazırlanın.

Lüks Araç Tercih Edenler İçin Volkswagen Passat

Yalovada lüks araç kiralamak için doğru adrestesiniz. 2015 model Passat ile güvenli, konforlu sürüş ve son donanımlara sahip bir araç sizi bekliyor.

Ücretsiz Otobüs Terminali Araç Teslimatı

Yalova araba kiralama ihtiyacınızı maksimum konforda yaşamak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Kiraladığınız aracı ücretsiz olarak Yalova Otobüs Terminali gelen yolcu kapısında alıp dönüşte Yalova Otobüs Terminali giden yolcu kapısında iade edebilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuz kesintiye uğramaz, boşa vakit harcamazsınız. Tüm işlemler mobil olarak araç başında hızlı bir şekilde yapılır ve aracınız size teslim edilir. Üstelik bu hizmeti belirli saatler aralığında değil istediğiniz zaman alabilirsiniz. 24 saat Yalova Otobüs Terminali Araç Kiralama hizmeti alabilmek için hemen online rezervasyon modülümüzü kullanın yada bizi arayın.
Not: Bu hizmetimiz 7 gün ve üzeri kiralamalarda ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. 7 günü geçmeyen kiralamalarınızda tek yön ücreti KDV dahil 25 TL'dir.